Eredményeink

2018

Eredmények

Bertalan Gábor Péter master-class -63kg KL 2.hely

Bárdosi Sándor Ferenc master-class -74kg KL 3.hely

Eredmények

Szmolek Emanuel junior kick-light 79 kg 1. hely

Horváth Erik junior light-contact 84 kg 3.hely

Mikos Bendegúz junior light-contact 89 kg 3.hely

Eredmények

Bertalan Gábor master class -63 kg LC 1., KL 1.
Bárdosi Sándor Ferenc master class -74kg KL 1.
Takács Viktória -65 kg KL 1., LC 2.
Bolfán Ákos -69 kg KL 2.
Bolfán Ádám -79 kg LC 2., KL 3.
Szmolek Emánuel -79 kg LC 1., KL 2.
 
 
 

Eredmények

Németh Kristóf C1 -42 kg LC 5-8. hely, KL 5-8.hely

Takács Áron C1 -42 kg LC 5-8.hely, KL 3. hely

Németh Laura C1 -47kg LC 1. hely, KL 1. hely, PF 1. hely

Ersing András C1 +47 kg LC 3. hely, KL. 3. hely

Kámán Regina C2 -55 kg LC 1. hely, KL 3. hely

Varga Kevin junior -57 kg LC 2. hely, KL 2. hely

Bolfán Ákos junior -69 kg LC 2. hely, KL 2. hely

Takács Viktória junior -70 kg LC 2. hely, KL 2. hely

Major Dorina junior -70 kg LC 3. hely, KL 3. hely

Szász Krisztofer junior -74 kg LC 3. hely, KL 1. hely

Bolfán Ádám junior -79 kg LC 2. hely, KL 1. hely

Szmolek Emanuel junior -79 kg LC 1., KL 2., PF 2. hely

Mikos Bendegúz junior -89 kg LC 2. hely, KL 2. hely

Horváth Erik junior -84 kg LC 3. hely, KL 3. hely (kung fu szakosztály)

Eredmények

Takács Viktória: 65 kg junior KL 3., felnőtt KL 2.
Szmolek Emanuel: 79 kg junior KL 1.
Szász Krisztofer 74kg junior LC 1.
Mikós Bendegúz 89 kg junior LC 3.,KL 2.
Bárdosi Sándor 74 kg felnőtt KL 3.

Eredmények

Koledics Dávid C2 -52kg LC 8-16.hely, KL 4-8.hely
Viszket Borisz Junior -63kg LC 8-16.hely, KL 8-16.hely
Bolfán Ákos Junior -69kg LC 3.hely, KL 3. hely, felnőtt -69 kg KL 3.hely
Bolfán Ádám Junior -79kg LC 3.hely, KL 3.hely; felnőtt -79kg LC 2.hely, KL 8-16.hely
Szmolek Emanuel Junior -79kg LC 3.hely, KL 1.hely
Bárdosi Sándor Felnőtt -74 kg KL 3.hely
 

Eredmények

Németh Kristóf C1 -37kg LC 3., KL 1.
Takács Áron C1 -37kg KL 3.
Koledics Dávid C2 -52kg LC 3.,KL 3.
Varga Kevin Junior -57kg LC 2.,KL 3.
Bolfán Ákos Junior -69kg LC 2.,KL 2.
Szász Krisztofer Junior -74kg LC 2., KL 1. PF 3.
Takács Patrik Junior -74kg LC 3.,KL 3.
Bolfán Ádám Junior -79k LC 1.,KL 2.
Szmolek Emanuel Junior -79kg LC 2.,KL 1. PF 2.
Takács Viktóra Junior -65kg LC 3.,KL 2.
Major Dorina Junior -70kg LC 2.,KL 2.

Eredmények

Németh Kristóf kadett 1 -37kg KL 3.
Koledics Dávid kadett 2 -57kg LC 5.

Varga Kevin junior -57kg LC 3.

Szakál Diána felnőtt 60kg LC 3. (Kung fu szakosztály)
Takács Viktória felnőtt 65kg LC 3. ,KL 3.; junior -65kg LC 2., KL 3.

Bolfán Ákos junior -69kg LC 3., KL 2.
Szász Krisztofer felnőtt 69kg KL 3., junior -74kg LC 3., KL 1.
Bárdosi Sándor felnőtt 74kg KL 2.
Takács Patrik junior-74kg LC 3., KL 3.

Bolfán Ádám felnőtt 79kg LC 1.; junior -79kg LC 1., KL 2.
Szmolek Emanuel felnőtt 79kg LC 2., KL 1.; junior -79kg LC 2.

Eredmények

Takács Viktória junior -65kg LC 3., KL 2., felnőtt -65kg  LC 3., KL 3.

Viszket Borisz junior -63kg LC 9-16., KL 5-6.

Bolfán Ákos junior -69kg LC 2., KL 2.

Szász Krisztofer felnőtt-69kg LC 1., junior -74kg LC 2., KL 1.

Takács Patrik junior -74kg LC 9-16., KL 5-8.

Bolfán Ádám junior -79kg LC 3., KL 1., felnőtt -79kg LC 2., KL 3.

Szmolek Emanuel junior -79kg LC 1, KL 2., felnőtt -79 kg LC 3., KL 3., junior -79kg PF 2.

Mihók Ádám kezdő felnőtt -84kg LC 2., KL 3.

2017

Eredmények

Ersing András C1 +47 kg LC 1.hely, KL 3.hely

Németh Kristóf C1 37 kg KL 2.hely

Németh Laura C1 42 kg LC 3.hely, KL 2.hely

Kámán Regina C2 50 kg LC 2.hely, KL 2.hely

Madarász Ábel C2 47 kg LC 3.hely, KL 3.hely

Mihók Ádám felnőtt 79 kg LC 3.hely, KL 2.hely

Takács Patrik felnőtt 69 kg LC 1.hely, KL 2.hely

Varga Kevin felnőtt 57 kg LC 2.hely, KL 2.hely

Eredmények

Szmolek Emanuel -79 kg light-contact 9. hely

Bárdosi Sándor -79 kg kick-light 9. hely

Bertalan Gábor Péter veterán -63 kg kick-light 2. hely, light-contact 3. hely, point-fighting 3. hely

Eredmények

Koledics Dávid kadett 2. -47kg LC 3., KL 2.

Viszket Borisz kadett 2. -63kg LC 1., KL 2.

Szmolek Emanuel junior -79kg LC 1., KL 1., felnőtt -79kg LC 6.

Gyöngyösi Máté felnőtt -79kg LC 1., KL 5., -84kg KL 6.

Eredmények

Szmolek Emanuel (junior, -79 kg) kick-light 1, light-contact 2.
 
Szász Krisztofer (junior, -63 kg) kick-light 2. light-contact 3.
 
Bolfán Ákos (kadet II., -63 kg) kick-light 3., light-contact 3.
 
Grünczeisz Patrik (junior, -57 kg) kick-light 3.
 
Takács Viktória (junior, -60 kg) kick-light 3
 
Bolfán Ádám (junior, -69 kg) kick-light 3.
 
Viszket Borisz (kadett II. -57kg) kick-light 7. hely

Eredmények

Szász Krisztofer -63 kg KL 2., LC 3.

Bolfán Ádám -69 kg KL 3., LC 3.

Bárdosi Sándor -79 kg KL 1., LC 2.

Szmolek Emanuel: -79 kg KL2., LC 1.

Gyöngyösi Máté -84 kg KL 3.

Eredmények

Németh Laura C1 -42kg LC 2. hely, KL 3. hely

Kámán Regina C2 -46kg LC 3. hely, KL 3. hely

Koledics Dávid C2 -47kg LC 3. hely, KL 3. hely

Viszket Borisz C2 -57 kg LC 3. hely, KL 2. hely

Bolfán Ákos C2 -63 kg LC 1. hely, KL 1. hely

Grünczeisz Patrik Junior -57 kg LC 2. hely, KL 2. hely

Szász Krisztofer Junior -63 kg LC 3. hely, KL 2. hely

Szmolek Emanuel Junior -79 kg LC 3. hely, KL 2. hely

Eredmények

Madarász Ábel kezdő kadett 2. -47 kg KL 2.hely, LC 1.hely

Bolfán Ákos kadett 2. -63 kg LC 1. hely, KL 2.hely

Grünczeisz Patrik junior -57 kg KL 3.hely, felnőtt -57 kg LC 2.hely

Takács Viktória junior -60 kg KL 2. hely, junior -65 kg KL 3.hely

Szász Krisztofer junior -63 kg KL 3. hely, LC 3. hely, felnőtt -63kg KL 2.hely

Bolfán Ádám junior -69 kg KL 3. hely

Bárdosi Sándor felnőtt -79 kg KL 3. hely

Szmolek Emanuel junior -79 kg KL 1. hely, LC 1.hely

Gyöngyösi Máté felnőtt -84 kg KL 3.hely

Bárdosi Sándor Ferenc  master-class -74 kg LC 2.hely, KL 1.hely

Mihók Ádám kezdő felnőtt +80 kg LC 3. hely

Eredmények

Koledics Dávid: C.2 -47kg Lc. 2.hely Kl. 2.hely
Bolfán Ákos :C.2 -63kg Lc. 1.hely Kl.1.hely,
Grünczeisz Patrik Junior -57kg Lc.1.hely Kl. 1.hely, Felnőtt -57kg Lc.2.hely Kl. 1.hely
Szász Krisztofer Junior -63kg Lc.1.hely Kl. 3.hely, Felnőtt -63kg Lc.3.hely Kl. 3.hely
Szmolek Emanuel Junior -79kg Lc.1.hely Kl.2.hely, Felnőtt -79kg Lc.1.hely Kl.1.hely
 

Eredmények

Németh Kristóf C.1. -32kg L.C. 2., KL 2.

Takács Dániel C.2. -42kg L.C. 3., KL 3.

Koledics Dávid C.2. -47kg L.C. 2., KL 3.

Viszket Borisz C.2. -57kg L.C. 1., KL 2.

Bolfán Ákos C.2. -63kg L.C. 1., KL 1.

Takács Viktória Junior -60kg L.C. 2., KL 2.

Grünczeisz Patrik Junior -57kg L.C. 3., KL 2.

Jurasits Ákos Junior -63kg L.C. 5-8., KL 3.

Habda Milán Junior -63kg L.C. 5-8., KL 3.

Szász Krisztofer Junior -63kg L.C. 2., KL 2.

Bolfán Ádám Junior -69kg L.C. 2., KL 2.

Szmolel Emanuel Junior -79kg L.C. 1., KL 1.

Eredmények

Koledics Dávid C2 -47kg LC 3.hely

Viszket Borisz C2 -57kg LC 1.hely

Bolfán Ákos C2 -63kg 1. hely, -69kg 2.hely

Grünczeisz Patrik junior -57 kg KL 1. hely, felnőtt -57kg LC 3.hely, KL 3.hely

Jurasits Ákos junior -63kg LC 3.hely, KL 3.hely

Szász Krisztofer junior -63kg LC 3.hely, KL 2.hely, felnőtt -63kg LC 3.hely

Bolfán Ádám junior -69kg LC 3.hely, KL 2.hely, felnőtt -69kg LC 3.hely, KL 3.hely

Bárdosi Sándor felnőtt -79kg KL 1.hely

Eredmények

Takács Dániel C.2 -47kg L.c 5-8.hely KL. 5-8.hely

Koledics Dávid C.2 -47kg L.c 2.hely KL.5-8.hely

Bofán Ákos C.2 -63kg  L.c 3.hely KL.3.hely  -69kg L.c 1.hely

Takács Viktória Junior -60kg L.c 3.hely KL.5-8.hely, -65kg.L.c 2.hely KL.2.hely

Grünczeisz Patrik Junior -57kg L.c 5-8.hely KL.2.hely, Felnőtt -57kg KL.2.hely

Szász Krisztofer Junior -63kg L.c 5-8.hely KL.1.hely, Felnőtt -63kg L.c.1.hely Kl.3.hely

Jurasits Ákos Junior -63kg L.c 5-8.hely KL.5-8.hely, Felnőtt -63kg L.c 3.hely KL.2.hely

Habda Milán Junior -63kg L.c.5-8.hely KL.5-8.hely, Felnőtt -63kg L.c.5-8.hely KL.5-8.hely

Bolfán Ádám Junior -69kg L.c.3.hely KL.2.hely -74kg L.c.3.hely    

Szmolek Emanuel Junior -79kg L.c.2.hely KL.3.hely -84kg L.c.2.hely KL.3.hely

Eredmények

Németh Kristóf kadett I. -37 kg LC 5-8.hely, KL 5-8. hely

Koledics Dávid kadett II.-47 kg LC 5-8.hely, KL 5-8. hely

Viszket Borisz kadett II. -57 kg LC 5-8.hely, KL 2. hely

Bolfán Ákos kadett II. -63kg LC 1.hely, KL 2.hely, -69 kg LC 1.hely

Takács Viktória junior -60kg KL 5-8.hely, -65kg LC 3.hely, KL 1.hely

Grünczeisz Patrik junior -57 kg LC 5-8.hely, KL 5-8.hely, felnőtt -57kg LC 5-8.hely, KL 2.hely

Szász Krisztofer junior -63kg LC 5-8.hely, KL 3.hely, felnőtt -63 kg 5-8.hely

Bolfán Ádám junior -69kg LC 3.hely, KL 3.hely, -74kg LC 5-8.hely, KL 2. hely

Szmolek Emanuel junior -79kg LC 1.hely, KL 3.hely, -84kg LC 2.hely, KL 2.hely

Mihók Ádám felnőtt kezdő -84 kg LC 1.hely, KL 2.hely

Bárdosi Sándor felnőtt -79kg LC 3.hely, KL 2.hely

Bárdosi Sándor Ferenc master-class -74kg LC 2.hely, KL 1.hely

2016

Eredmények

Németh Kristóf kadet I. -32 kg light-contact 3. hely, kick-light 3.hely

Takács Dániel kadet I. -47 kg light-contact 1.hely, kick-light 2.hely

Koledics Dávid kadet II. -47 kg light-contact 2. hely, kick-light 2.hely

Bolfán Ákos kadet II. -63 kg light-contact 3.hely, kick-light 2.hely

Grünczeisz Patrik felnőtt -57kg light-contact 2.hely, kick-light 2.hely

Habda Milán felnőtt -63kg kick-light 2.hely

Szász Krisztofer felnőtt -63kg kick-light 1. hely, light-contact 2.hely

Takács Viktória felnőtt -65kg kick-light 1.hely, -60 kg light-contact 2.hely

Varga Martin felnőtt -69kg kick-light 2.hely, light-contact 1.hely

Bárdosi Sándor Ferenc master -79kg kick-light 1. hely, light-contact 3.hely

Eredmények

Bertalan Gábor veterán light-contact -63 kg 2. hely

Eredmények

Bárdosi Sándor Ferenc veterán -79kg light-contact 3., kick-light 3.

Bárdosi Sándor -79kg light-contact 3., kick-light 1.

Eredmények

Fazekas Bertalan gyermek (edzőmérkőzés) - 25kg 2.hely

Fazekas Gergely gyermek (edzőmérkőzés) +32kg 3.hely

Németh Kristóf kadett 1. -32 kg light-contact 2.hely, kick-light 1.hely

Horváth Balázs kadett 1. -37kg light-contact 3.hely

Horváth Beatrix kadett 2. -55kg light-contact 2.hely

Kiss Csongor kadett 2. -52kg LC 2., KL 1.

Habda Milán felnőtt -63kg LC 1.,KL 1.

Baranyai Junior felnőtt -69kg LC 2., KL 1.

Eredmények

Bertalan Gábor -63kg light-contact 1.hely

Bárdosi Sándor -84kg light-contact 2.hely, kick-light 1.hely

Eredmények

Vancsik Petra junior -55kg light-contact 9.hely, kick-light 6.hely

Bolfán Ákos kadett 2. -57kg light-contact 2.hely, kick-light 5.hely

Szász Krisztofer junior -57 kg light-contact 9.hely

Grünczeisz Patrik junior -57kg kick-light 3.hely

Jurasits Ákos junior -63kg kick-light 11.hely

Bolfán Ádám junior -69kg light-contact 11.hely, kick-light 3.hely

Szmolek Emanuel junior -79kg light-contact 3.hely, kick-light 2.hely

Eredmények

Szász Krisztofer -57kg LC 3.,KL 3.
Grünczeisz Patrik -57kg KL 2.
Bolfán Ádám -69kg LC 2.,KL 1.
Kovács Ádám -69kg LC 1., KL 2.
Bárdosi Sándor -79kg KL 1.
Szmolek Emanuel -79kg LC 3.,KL 3.

Eredmények

Takács Dániel C1 -42kg LC 2.,KL 1.
Koledics Dávid C1 -47kg LC 2.,KL 2.
Varga Bence C2 -47kg LC 2., KL 2.
Viszket Borisz C2 -47kg LC 1.,KL 1.
Bolfán Ákos C2 -57kg LC 2.,KL 2.
Grünczeisz Patrik junior -57kg LC 3., KL 2.
Szász Krisztofer junior -57kg LC 2., KL 3.
Jurasits Ákos junior -63kg LC 2., KL 3.
Habda Milán junior -63kg LC 3., KL 2.
Takács Viktória junior -65kg LC 2.,60kg KL 2.
Bolfán Ádám junior -69kg LC 2., KL 2.
Szmolek Emanuel junior -79kg LC 1.,KL 1.

Eredmények

Takács Dániel kadett 1 -42 kg light-contact 2., kick-light 3.

Koledics Dávid kadett 1 -47 kg light-contact 2., kick-light 3., zöld öv alatti kategória light-contact 1.

Varga Bence kadett 1 -47 kg zöld öv alatti kategória 2.,kick-light 3.

Viszket Borisz kadett 2 -47 kg light-contact 1., kick-light 2.

Bolfán Ákos kadett 2 -57 kg  light-contact 3., kick-light 1.

Vancsik Petra junior -55 kg light-contact 5-8.hely, kick-light 5-8.hely

Takács Viktória zöld öv alatti kategória junior-felnőtt -60 kg kick-light 1., junior -65 kg light-contact 3., felnőtt -65 kg kick-light 3.

Szász Krisztofer junior -57 kg light-contact 3., kick-light 2.

Grünczeisz Patrik junior -57 kg light-contact 5-8.hely, kick-light 1.

Jurasits Ákos junior -63 kg light-contact 3.,kick-light 5-8.hely, zöld öv alatti kategória junior -65kg kick-light 3.

Habda Milán zöld öv alatti kategória junior-felnőtt -65 kg light-contact 2, kick-light 3.

Bolfán Ádám junior -69 kg light-contact 2., kick-light 2., -74 kg light-contact 5-8.hely, kick-light 2.

Szmolek Emanuel junior -74 kg light-contact 3., kick-light 3.,-79 kg light-contact 3., -79 kg kick-light 1.

Kovács Ádám felnőtt -74 kg light-contact 1.

Bárdosi Sándor felnőtt -79 kg light-contact 2.

Eredmények

Viszket Borisz C2 -47kg light-contact 3.hely, kick-light 2.hely

Bolfán Ákos C2 -57kg light-contact 3.hely, kick-light 5-8.hely

Vancsik Petra junior -55kg light-contact 3.hely, kick-light 2. hely, felnőtt -55kg kick-light 1.hely

Szász Krisztofer junior -57kg light-contact 2.hely, kick-light 1.hely, felnőtt -57kg light-contact 1.hely

Grünczeisz Patrik junior -57kg light-contact 3.hely, kick-light 3.hely, felnőtt -57kg kick-light 1.hely

Habda Milán junior -63kg light-contact 5-8.hely, kick-light 3.hely

Bolfán Ádám junior -69kg light-contact 3.hely, kick-light 2.hely, -74kg light-contact 2.hely

Szmolek Emanuel junior -74kg kick-light 1.hely, -79kg light-contact 1.hely, kick-light 2.hely

Bárdosi Sándor Ferenc veterán -84kg light-contact 1.hely

Eredmények

Szász Krisztofer junior -57kg light-contact 3.hely

Bolfán Ádám junior -69kg light-contact 3.hely, -74kg light-contact 3.hely

Eredmények

Takács Dániel kadett I. -42 kg light-contact 3.hely, kick-light 3.hely

Koledics Dávid kadett I. -47 kg light-contact 3.hely, kick-light 2.hely

Varga Bence kadett II. -47 kg light-contact 3.hely, kick-light 2.hely

Viszket Borisz kadett II. -47 kg light-contact 1. hely, kick-light 1.hely

Bolfán Ákos kadett II. -57 kg light-contact 1. hely, kick-light 2.hely

Vancsik Petra junior -55 kg light-contact 2.hely, kick-light 2.hely

Szász Krisztofer junior -57 kg light-contact 3.hely, kick-light 2.hely

Grünczeisz Patrik junior -57 kg light-contact 2.hely, kick-light 3.hely

Jurasits Ákos junior -63 kg light-contact 2. hely, kick-light 3. hely

Habda Milán junior -63 kg light-contact 3.hely, kick-light 3.hely

Takács Viktória junior -65 kg light-contact 3.hely, kick-light 2.hely

Bolfán Ádám junior -74 kg light-contact 1.hely, -69 kg kick-light 3.hely

Szmolek Emanuel junior -79 kg light-contact 2. hely, kick-light 1. hely

Eredmények

Jurasits Ákos junior 1. full-contact -60 kg 3.hely

Bolfán Ádám junior 1. low-kick -67 kg 1. hely

Bárdosi Sándor felnőtt full-c. -75 kg 2.hely

Eredmények

Kleinhappl Dániel gyerek LC -28 kg 3.hely
 
Németh Kristóf gyerek LC -32kg 2.hely
 
Mészáros Csaba gyerek LC -32kg 5-8.hely
 
Takács Áron gyerek LC +32kg 4.hely
 
Horváth Balázs kadett I. LC -37kg 2.hely
 
Horváth Beatrix kadett I. LC +37kg 1.hely
 
Takács Viktória kadett II. -55 kg LC 1.hely, -65kg KL 1.hely
 
Koledics Dávid kadett I. – 47 kg LC 1. hely, KL 1.hely
 
Varga Bence kadett I. -47kg LC 2.hely, KL 2.hely
 
Kiss Csongor kadett II. -57kg LC 2.hely
 
Habda Milán felnőtt -63kg LC 1.hely, KL 1.hely
 
Németh Tamás felnőtt -79 kg LC 2.hely, KL 3.hely
 
Rozmán Gergő felnőtt -79kg LC 3.hely, KL 2.hely
 
Bárdosi Sándor veterán -79kg LC 1.hely
 

Eredmények

Bolfán Ákos C2 -57kg LC 3., KL. 5-8.

Szász Krisztofer junior -57kg LC 3., KL 1.

Grünczeisz Patrik junior -57kg LC 1., KL 2.

Jurasits Ákos junior -63kg LC 3., KL 5-8., felnőtt -57kg KL 1.

Bolfán Ádám junior -69kg LC 5-8., KL 3., junior -74kg LC 3., KL 2.

Szmolek Emanuel junior -74kg LC 3., KL 3., junior -79kg LC 3., KL 3.

Vancsik Petra junior -55kg LC 5-8., KL 2., felnőtt -55kg KL 3.

Bárdosi Sándor felnőtt -74kg LC 1., felnőtt full-contact -75kg 2.

Geiger Máté felnőtt full-contact -91kg 5.hely

Eredmények

Viszket Borisz Kadett 2 -47kg light.c 2.hely kicklight.c 2.hely

Bolfán Ákos Kadett 2 -57kg light.c 3.hely kicklight.c 5-8.hely

Szász Krisztofer junior -57kg light.c 5-8.hely kicklight.c 5-8.hely

Grünczeisz Patrik junior -57kg light.c 5-8.hely kicklight.c 1.hely

Jurasits Ákos junior  -63kg light.c 9-16.hely kicklight,c 5-8.hely

Hangay Krisztian junior  -69kg light.c 3.hely kicklight.c 5-8.hely

Bolfán Ádám junior -69kg light,c 9-16.hely kicklight.c 2.hely, junior -74kg light.c -74kg 1.hely
 
Szmolek Emanuel junior -74kg light.c 3.hely kicklight.c 2.hely, junior -79kg light.c 3.hely kicklight.c 3.hely

Vancsik Petra junior   -55kg light.c 5-8.hely kicklight 3.hely

Kovács Ádám felnőtt -74kg light.c 3.hely, felnőtt -79kg light.c 5-8.hely

2015

Eredmények

Dancsó Zoltán -89kg light-contact 3.hely

Eredmények

Bárdosi Sándor felnőtt kick-light -79 kg 1.hely

Eredmények

Bolfán Ákos kadett 2. LC -52kg 3.hely

Szász Krisztofer kadett 2. LC -52kg 5.hely

Jurasits Ákos kadett 2. LC -57kg 3.hely

Bolfán Ádám kadett 2. LC -63kg 1.hely

Szmolek Emanuel kadett 2. LC -69kg 8.hely

Takács Viktória kadett 2. LC -55kg 3.hely

Vancsik Petra junior LC -55kg 2.hely, felnőtt LC -55kg 2.hely, felnőtt KL -55kg 3.hely

Grünczeisz Patrik junior LC -57kg 1.hely,felnőtt KL -57kg 1.hely

Dancsó Zoltán felnőtt LC -89kg 3.hely

Id.Bárdosi Sándor veterán -79kg KL 1.hely, +79kg LC 3.hely

Eredmények

Németh Kristóf gyerek LC -28 kg 2.hely

Mészáros Csaba gyerek LC -28kg 4.hely

Szórádi Ádám gyerek LC -32kg 2.hely

Takács Áron gyerek LC +32kg 2.hely

Horváth Balázs kadett I. LC -32kg 4.hely

Fazekas Bertalan bemutató light-contact mérkőzés -28kg 2.hely

Takács Viktória C2 -60kg Kl 1.hely,-55kg Lc 1.hely

Takács Dániel C1 Kl 5.hely,Lc 3.hely

Őri Vivien felnőtt -60kg Lc 2.hely

Németh Tamás felnőtt 84kg Lc 3.hely,79kg Kl 3.hely

Koledics Dávid C1 -47kg Lc 3.hely,Kl 3.hely

Kiss Csongor C2 -57kg Kl 3.hely,Lc 2.hely

Gidro Botond felnőtt -84kg Kl 2.hely,Lc 4.hely

Baranyai Junior István felnőtt -69kg Kl 3.hely,Lc 1.hely

Eredmények

Grünczeisz Patrik: -57 kg kick-light 3.hely

Bárdosi Sándor: -79kg light-contact 3.hely, kick-light 1.hely

Dancsó Zoltán: -89kg light-contact 1.hely

Id.Bárdosi Sándor: veterán -79kg light-contact 1.hely, kick-light 1.hely

Eredmények

Viszket Borisz kadett II. -42kg light-contact 9-16.hely, kick-light 7.hely

Bolfán Ákos kadett II. -47kg light-contact 9-16.hely, kick-light 3.hely

Szász Krisztofer kadett II. -52kg light-contact 8.hely

Jurasits Ákos kadett II. -57kg kick-light 8.hely

Bolfán Ádám kadett II. -63kg light-contact 3.hely, kick-light 8.hely

Szmolek Emanuel kadett II- -69kg light-contact 7.hely

Vancsik Petra junior -55kg light-contact 7.hely, kick-light 3.hely

Grünczeisz Patrik junior -57kg light-contact 9-16.hely, kick-light 2.hely

Bárdosi Sándor junior -79kg light-contact 3.hely, kick-light 1.hely

Eredmények

Koledics Dávid: kadett I. -47kg light-contact 3.hely, kick-light 3.hely

Viszket Borisz: kadett II. -42kg light-contact 2.hely, kick-light 3.hely

Bolfán Ákos: kadett II. -47kg light-contact 2.hely, kick-light 1.hely

Szász Krisztofer: kadett II. -52kg light-contact 1.hely, kick-light 3.hely

Jurasits Ákos: kadett II. -57kg light-contact 3.hely, kick-light 2.hely

Bolfán Ádám: kadett II. -63kg light-contact 1.hely, kick-light 1.hely

Szmolek Emanuel: kadett II. -69kg light-contact 3.hely, kick-light 3.hely

Takács Viktória: kadett II. -55kg light-contact 3.hely, kick-light 3.hely

Vancsik Petra: junior -55kg light-contact 2.hely, kick-light 2.hely

Bodzer Ádám: junior -79kg light-contact 2.hely, kick-light 2.hely, pontfighting 2.hely

Czika Mátyás: junior -89kg light-contact 2.hely, kick-light 2.hely

Eredmények

Viszket Borisz: kadett II. -42 kg Light-C. 2.hely, Kick-L. 2.hely

Bolfán Ákos: kadett II. -47 kg Light-C. 2.hely, Kick-L. 3.hely

Szász Krisztofer: kadett II. -52 kg Light-C. 2.hely, Kick-L. 3.hely

Bolfán Ádám: kadett II. -63 kg Light-C. 1.hely, Kick-L. 2.hely

Jurasits Ákos: kadett II. -57 kg Light-C 5-6.hely, Kick-L 5.hely

Szmolek Emanuel: kadett II. -69 kg Light-C. 3.hely, Kick-L. 5.hely

Grünczeisz Patrik: junior -57kg Light-C 2.hely, Kick-L. 3.hely

Vancsik Petra: junior -55kg Light-C 3.hely, Kick-L. 3.hely

Kovács Ádám: felnőtt -57kg Light-C 1.hely

Dancsó Zoltán: felnőtt -89kg Light-C. 2.hely

 

 

Eredmények

Kadett II.

Viszket Borisz:  -42kg light-c. 2., kick-light 3.

Bolfán Ákos:      -47kg light-c. 2., kick-light 1.

Szász Krisztofer:-52kg light-c. 1., kick-light 2.

Jurasits Ákos: -57 kg light-c. 3., kick-light 2.

Bolfán Ádám: -63kg light-c. 1., kick-light 1.

Szmolek Emanuel: -69kg light-c. 2., kick-light 2.

Tóth Viktória: -55 kg light-c. 3., kick-light 3.

Junior:

Grünczeisz Patrik: -57kg light-c. 2., kick-light 3.

Bodzer Ádám: -79kg light-c. 1., kick-light 2.

Czika Mátyás: -84kg light-c. 2., kick-light 2.

Vanics Petra: -55kg light-c. 3., kick-light 3.

Eredmények

Bolfán Ákos kadett II. light-contact -47kg 2.hely, kicklight 1.hely

Szász Krisztofer kadett II. light-contact -52kg 5.hely, kicklight 2.hely

Jurasits Ákos kadett II. light-contact -57kg 2.hely, kicklight -57kg 3.hely, light-contact -63kg 2.hely

Bolfán Ádám kadett II. light-contact -63kg 1.hely, kick-light 1.hely, LEGJOBB KÜZDŐ KADETT II. KICK-LIGHT-ban

Szmolek Emanuel kadett II. light-contact -69kg 3.hely, kick-light 3.hely

Vancsik Petra junior light-contact 5.hely, kicklight 2.hely, felnőtt light-contact -55kg 2.hely, felnőtt kicklight -55kg 2.hely

Grünczeisz Patrik junior kicklight -57kg 1.hely, light-contact -57kg 2.hely

 

Eredmények

Németh Kristóf gyermek -28kg light-contact 4.hely

Takács Áron gyermek -32kg light-contact 3.hely

Horváth Beatrix kadett I. -47kg light-contact 2.hely

Horváth Dominik kadett I. -47kg light-contact 2.hely

Seper Hunor kadett I. -47kg light-contact 3.hely

Takács Viktória kadett II. -55kg light-contact 3.hely

Vancsik Petra felnőtt  -55kg light-contact 1.hely

Baranyai Junior felnőtt -69kg light-c 3.hely, kick-light 2.hely

Varga Bence felnőtt -69kg light-c 4.hely, -63kg kick-light 2.hely

Németh Tamás felnőtt -74kg light-c 1.hely, kick-light 3.hely

Hegedüs Máté felnőtt -84kg light-c 3.hely, kick-light 4.hely

Eredmények

Viszket Borisz kadett II.-42kg light-c 3.hely,kicklight 3.hely

Bolfán Ákos kadett II. -47kg light-c. 1.hely,kicklight 1.

Szász Krisztofer kadett II. -52kg light-c. 7.hely, kicklight 1.hely

Bolfán Ádám kadett II.-63kg light-c. 2.hely,kicklight 1.hely

Szmolek Emanuel kadett II. -69kg light-c. 3.hely, kicklight 5.hely

Dancsó Zoltán -89kg light-c. 1.hely -94kg light-c. 1.hely

Eredmények

Light-contact
Kadett II:

-42 kg Viszket Borisz 3.hely

-47kg Bolfán Ákos 6.hely

-52kg Szász Krisztofer 6.hely

-57kg Jurasits Ákos 8.hely

-63kg Bolfán Ádám 1.hely

-69kg Szmolek Emanuel 3.hely
Junior:

-55kg Vancsik Petra 3.hely,-60kg 5.hely

-57kg Grünczeisz Patrik 3.hely
Felnőtt:

-55kg Vancsik Petra 3.hely

-57kg Grünczeisz Patrik 2.hely

Kick-light:

Kadett II:

-42 kg Viszket Borisz 3.hely

-47 kg Bolfán Ákos 3.hely

-52 kg Szász Krisztofer 2.hely

-57 kg Jurasits Ákos 3.hely

-63 kg Bolfán Ádám 8.hely

-69 kg Szmolek Emanuel 2.hely

Junior:
-57kg Grünczeisz Patrik 5.hely

Felnőtt:

-57kg Grünczeisz Patrik 3.hely

2014

Eredmények

Dancsó Zoltán -89kg light-contact 3.hely

Bárdosi Sándor -69kg kick-light 10.hely

Eredmények

Viszket Borisz kadett I. -42kg light-contact 1.hely

Bolfán Ákos kadett I. -47kg light-contact 1.hely, -42kg light-contact 2.hely

Szász Krisztofer kadett II. -47kg light-contact 2.hely

Bolfán Ádám kadett II. -63kg light-contact 4.hely

Bárdosi Sándor junior -74kg light-contact 2.hely, felnőtt kick-light 3.hely

Dancsó Zoltán felnőtt -89kg light-contact 1.hely

Eredmények

Németh Tamás felnőtt -74kg light-contact 3.hely, kick-light 3.hely

Horváth Beatrix kadett I. -37kg light-contact 2.hely

Vanics Bence kadett I. -37kg light-contact 3.hely

Koledics Dávid kadett I. -47kg light-contact 3.hely, kick-light 2.hely

Eredmények

Bárdosi Sándor -69kg 1.hely

Dosztál Dávid -84kg 2.hely

Rimóczy Roland -84kg-ban 4-5.hely

Dancsó Zoltán -94kg 1.hely

Eredmények

Bárdosi Sándor -74kg 1.hely, LIGHT-CONTACT MAGYAR BAJNOK

Dezső Vilmos -84kg 2.hely

Dosztál Dávid -84kg 3.hely

Dancsó Zoltán -89kg 1.hely, LIGHT-CONTACT MAGYAR BAJNOK

Eredmények

Szász Krisztofer kadett II. -42kg kick-light 1.hely, KADETT VILÁGBAJNOKI ARANYÉREM

Bárdosi Sándor junior -74kg kicklight 3.hely, JUNIOR VILÁGBAJNOKI BRONZÉREM

Bolfán Ádám kadett II. -52kg light-contact 7.hely

Eredmények

Gyöngyösi Máté felnőtt -79kg kick-light 3.hely, -84kg kick-light 3.hely

Eredmények

Vancsik Petra junior -60kg light-contact 3.hely, kick-light 2.hely

Bolfán Ákos C1 -42kg light-contact 2.hely, kick-light 1.hely

Szász Krisztofer C2 -42kg light-contact 1.hely, kick-light 1.hely

Bolfán Ádám C2 -52kg light-contact 2.hely, kick-light 1.hely

Jurasics Ákos C2 -57kg light-contact 3.hely, kick-light 3.hely

Szmolek Emanuel C2 -57kg light-contact 2.hely, kick-light 3.hely

Grünczeisz Patrik C2 -69kg light-contact 3.hely, kick-light 2.hely

Bárdosi Sándor junior -74kg light-contact 1.hely, kick-light 1.hely

Bodzer Ádám junior -74kg light-contact 3.hely

Czika Mátyás junior -84kg light-contact 1.hely, kick-light 1.hely

Eredmények

Viszket Borisz kadett 1 -37kg light-c.  1.hely, kick-light 2.hely

Bolfán Ákos kadett 1 -42kg light-c. 2.hely, kick-light 2.hely

Szász Krisztofer kadett 2 -42kg light-c. 2.hely, kick-light 1.hely

Bolfán  Ádám kadett 2 -52kg light-c. 1.hely, kick-light 3.hely

Grünczeisz Patrik kadett 2 -69kg light-c. 2.hely, kick-light 1.hely

Bárdosi Sándor junior -74kg light-c. 1.hely, kick-light 1.hely, felnőtt light-c. 3.hely

Dezső Vilmos felnőtt -84kg light-c. 3.hely

Eredmények

Bolfán Ádám kadett II. -52kg light-contact 2.hely

Bárdosi Sándor junior -74kg light-contact 2.hely

Gyöngyösi Máté felnőtt -79kg kick-light 3.hely

Dezső Vilmos felnőtt -84kg kick-light 3.hely

Farkas Ádám felnőtt +94kg kick-light 3.hely

Eredmények

Szász Krisztofer: kadett II. -42kg light-contact 2.hely, -47kg light-contact 5.hely

Bolfán Ádám: kadett II. -52kg light-contact 1.hely, -57kg light-contact 1.hely

Bárdosi Sándor: junior -74kg light-contact 1.hely, kick-light 1.hely, felnőtt kick-light 1.hely, felnőtt light-contact 5.hely

Gyöngyösi Máté: felnőtt  -84kg kick-light 1.hely, light-contact 2.hely, -79kg light-contact 2.hely, kick-light 2.hely

Dosztál Dávid: felnőtt -84kg kick-light 3.hely, light-contact 3.hely             

Dezső Vilmos: felnőtt -89kg kick-light 3.hely, light-contact 3.hely

Farkas Ádám: felnőtt +94kg light-contact 1.hely, kick-light 1.hely

Eredmények

Viszket Borisz kadett I.-37 kg light-contact 1.hely, kick-light 1.hely

Bolfán Ákos kadett I. -42kg light-contact 1.hely, kick-light 1.hely

Kovács Kornél kadett -47kg light-contact 2.hely, kick-light 2.hely

Szász Krisztofer kadett II. -42 kg light-contact 2.hely, kick-light 1.hely

Bolfán Ádám kadett II. -52kg light-contact 2.hely, kick-light 1.hely

Jurasits Ákos kadett II. -57kg light-contact 3.hely, kick-light 2.hely

Grünczeisz Patrik kadett II. -69kg light-contact 2.hely, kick-light 1.hely

Szmolek Emanual kadett II. -57kg light-contact 3.hely

Bárdosi Sándor junior -74kg light-contact 1.hely, kick-light 1.hely

Eredmények

Szász Krisztofer kadett II. -42kg light-contact 1.hely, kick-light 2.hely

Bolfán Ádám kadett II. -52kg light-contact 1.hely, kick-light 3.hely

Varga Martin felnőtt -63kg light-contact 2.hely,felnőtt kick-light 1.hely, junior kick-light 3.hely

Gyöngyösi Máté felnőtt -79kg light-contact 3.hely, kick-light 3.hely, -84kg kick-light 1.hely

Dezső Vilmos felnőtt -84kg light-contact 1.hely, kick-light 2.hely, -89kg light-contact 1.hely, kick-light 2.hely

Bárdosi Sándor junior -74kg kick-light 5.hely

Eredmények

Horváth Vivien gyermek light-contact 28kg 2.hely

Seper Hunor gyermek light-contact +32kg 1.hely

Horváth Dominik kadet I. light-contact 42kg 3.hely, kick-light 3.hely

Kovács Kornél kadett II. light-contact 42kg 3.hely

Jurasits Ákos kadett II. light-contact 52kg 1.hely, kick-light 1.hely

Szmolek Emanuel kadett II. light-contact  57kg 2.hely, kick-light 3.hely

Németh Vivien felnőtt light-contact 50kg 3.hely

Neumüller Richárd felnőtt light-contact 69kg 3.hely, kick-light 3.hely

Neumüller Olivér felnőtt kick-light  74kg 1.hely

Eredmények

Szász Krisztofer: kadett II. light-contact -42kg 2.hely

Bolfán Ádám: kadett II. light-contact -47kg 5.hely

Varga Bence:junior light-contact -57kg 3.hely, kick-light -57kg 3.hely, felnőtt light-contact 57kg 3.hely

Varga Martin: junior light-contact -63kg 3.hely, felnőtt light-contact -63kg 1.hely, -69kg 1.hely, felnőtt kick-light -63kg 2.hely

Bárdosi Sándor:  junior light-contact -74kg 1.hely, kick-light -74kg 3.hely, -79kg 3.hely

Gyöngyösi Máté: felnőtt kick-light -79kg 5.hely, -89kg 6.hely

Dezső Vilmos: felnőtt kick-light -89kg 1.hely, light-contact -89kg 2.hely, -94kg 2.hely

2013

Eredmények

Dancsó Zoltán light-contact -89kg 2.hely

Varga Martin kick-light -63kg 9.hely

Eredmények

Viszket Borisz kadett I. light-contact 37kg 4.hely

Bolfán Ákos kadett I. light-contact 37kg 1.hely

Bolfán Ádám kadett II. light-contact 47kg 1.hely, 52kg 1.hely

Farkas Ádám felnőtt light-contact 94kg 1.hely, kicklight 1.hely

Eredmények

Kovács Levente gyermek 32kg light-contact 2.hely

Seper Hunor gyermek +32kg light-contact 2.hely

Horváth Dominik kadett I. 37kg light-contact 4.hely, kick-light 1.hely

Koledics Dávid kadett I. 42kg kick-light 2.hely

Szmolek Emanuel kadett II. 57kg light-contact 1.hely

 

Eredmények

Varga Martin 63kg 1.hely

Dezső Vilmos 89kg 1.hely

Farkas Ádám 94kg 1.hely

Gyöngyösi Máté 84kg 2.hely

Hangay Péter 69kg 3.hely

Pintér Bálint 74kg 3.hely

Dosztál Dávid 74kg 3.hely

Eredmények

Bárdosi Sándor 74kg I.hely

Dosztál Dávid 79kg II.hely

Gyöngyösi Máté 84kg II.hely

Dancsó Zoltán 84kg I.hely

Dezső Vilmos +94kg II.hely

Eredmények

Kovács Levente gyermek 32kg light-contact III.hely

Seper Hunor gyermek +32kg light-contact III.hely

Koledics Dávid kadett I. 42kg light-contact II.hely

Kovács Kornél kadett I. 42kg light-contact I.hely, kick-light II.hely

Eredmények

Szász Krisztofer kadett II. -42 kg light-contact III.hely, kick-light III.hely

Varga Martin junior -63kg light-contact III.hely

Eredmények

Bolfán Ákos kadett I. -37kg light-contact 1.hely, kick-light 1.hely

Szász Krisztofer kadett II. -42kg light-contact 1.hely, kick-light 1.hely

Bolfán Ádám kadett II. -47kg light-contact 2.hely, kick-light 3.hely

Varga Bence kadett II. -57kg light-contact 5-7.hely, kick-light 2.hely

Varga Martin junior -63kg kick-light 1.hely

Bárdosi Sándor junior -74kg kick-light 2.hely

Eredmények

Dancsó Zoltán light-contact -89 kg 1.hely, -84 kg 2.hely

Bolfán Ádám kadett II. light-contact -47kg 3.hely

Farkas Ádám junior light-contact +94kg 2.hely, felnőtt kick-light +94kg 3.hely

Eredmények

Viszket Borisz kadett I. -32kg LC 1.hely, KL 1.hely

Bolfán Ákos kadett I. -37kg LC 1.hely, KL 2.hely

Szász Krisztofer kadett II. -42kg LC 1.hely, KL 1.hely

Bolfán Ádám kadett II. -47kg LC 4.hely, KL 3.hely

Bárdosi Sándor junior -74kg LC 2.hely, KL 2.hely

Eredmények

 

Viszket Borisz kadett I. -32 kg LC 3.hely, KL 2.hely

Bolfán Ákos kadett I. -37kg LC 1.hely, KL 1.hely

Szász Krisztofer kadett II. -42kg LC 1.hely, KL 1.hely

Bolfán Ádám kadett II. -47kg LC 2.hely, KL 5-8.hely

Bárdosi Sándor junior -74kg LC 2.hely, KL 3.hely

Gyöngyösi Máté felnőtt -84kg LC 3.hely, KL 3.hely

Dancsó Zoltán felnőtt -84 kg LC 1.hely

Eredmények

Viszket Borisz kadett I. -32kg 1.hely

Bolfán Ákos kadett I. -37kg 1.hely

Szász Krisztofer kadett II. -42kg 1.hely

Bolfán Ádám kadett II. -47kg 1.hely

Varga Bence kadett II. -52kg 4.hely

Viszket Attila junior -57kg 3.hely

Szalay Márk junior -63kg 2.hely

Farkas Ádám junior +94kg 1.hely

Dosztál Dávid felnőtt -79kg 3.hely

Rimóczy Roland felnőtt -84kg 3.hely

Gyöngyösi Máté felnőtt -84kg 1.hely

Máthé Attila felnőtt -89kg 4.hely

Kovács Bálint felnőtt -89kg 3.hely

Eredmények

Viszket Borisz kadett I. -32kg 1.hely

Bolfán Ákos kadett I. -37kg 1.hely

Szász Krisztofer kadett II. -42kg 1.hely

Bolfán Ádám kadett II. -47kg 2.hely

Varga Martin junior -63kg 1.hely

Bárdosi Sándor junior -74kg 2.hely

Farkas Ádám junior +94kg 1.hely

Dosztál Dávid felnőtt -84kg 1.hely

Gyöngyösi Máté felnőtt -84kg 2.hely

Kovács Bálint felnőtt -89kg 4.hely

Farkas Ádám felnőtt +94kg 2.hely

Dancsó Zoltán felnőtt -89kg 1.hely

 

 

Eredmények

Kovács Levente gyermek -28kg LC 4.hely

Seper Hunor gyermek +32kg LC 2.hely

Koledics Dávid gyermek +32kg LC 3.hely, kadett I. -37kg KL 2.hely

Kovács Kornél Bálint kadett I. -42kg LC 2.hely

Palkovics Márk kadett I. -42kg LC 1.hely

Viszket Attila -57kg KL 3.hely

Szalay Márk -63kg LC 1.hely, KL 1.hely

Czika Mártyás -84kg LC 2.hely

Szucsányi Norbert -84kg KL 5.hely

Hegedűs Máté -84kg LC 3.hely, KL 6.hely

Vígh Ákos -94kg LC 3.hely, KL 6.hely

Németh Róbert +94kg LC 2.hely, KL 4.hely

Eredmények

Dancsó Zoltán light-contact 84kg III.hely, 89kg II.hely

Eredmények

 

Szász Krisztofer:C2 -42kg light-contact 1.hely, kick-light 3.hely

Bolfán Ádám: C2 -47kg light-contact 6-8. hely, kick-light 1.hely

Varga Bence :C2 -52kg light-contact 2.hely, kick-light 6.hely

Bárdosi Sándor: junior -74 kg kick-light 2.hely, felnőtt kick-light 1.hely

Varga Martin :junior -63 kg kick-light 1.hely, felnőtt light-contact 1.hely,felnőtt kick-light 1.hely

Eredmények

Koledics Dávid: gyermek +32 kg  LC 2.hely, kadett I. -37kg KL 1.hely

Dosztál Lili: junior -60kg LC 1.hely

Dosztál Dávid: felnőtt -84kg LC 1.hely, KL 1.hely 

Feigel Ádám: felnőtt -74kg LC 3.hely, KL 2.hely

Hegedűs Máté: felnőtt -84kg LC 5-8.hely, KL 3.hely

Faragó Dávid: felnőtt -79kg LC 5-8.hely, KL 5-8.hely

Vígh Ákos: felnőtt +94kg LC 5-8.hely, KL 3.hely

Eredmények

Szász Krisztofer: C2 -42 kg light-contact 3. hely

Bolfán Ádám: C2 -47 kg light-contact 3. hely

Varga Bence: C2 -52 kg light-contact 5-8. hely, -57 kg 5-8.hely

Varga Martin: Junior -63 kg light-contact 1. hely, kick-light 1. hely, felnőtt light-contact 1. hely

Farkas Ádám: Junior +94 kg light-contact 2. hely, kick-light 1. hely, felnőtt +94 kick-light 1. hely

Gyöngyösi Máté: felnőtt -79 kg kick-light 3. hely, -84kg kick-light 5-8. hely, -89 kg kick-light 3. hely

Máthé Attila: felnőtt -84 kg kick-light 5-8. hely, -89 kg kick-light 3. hely

 

2012

Eredmények

Viszket Borisz: kadett I. -32kg light-contact 2. hely, kick-light 2.hely
Bolfán Ákos: kadett I. -37kg light-contact 3. hely, kick-light 1.hely
Bolfán Ádám: kadett I. -47 kg light-contact 1.hely, kick-light 1. hely
Szász Krisztofer: kadett I. -42 kg light-contact 2. hely, kick-light 1. hely

Varga Bence: kadett II. -52 kg light-contact 2.hely, kick-light 2.hely

Viszket Attila: junior -57 kg kick-light 3. hely

Pintér Bálint: junior -69 kg light-contact 2.hely, felnőtt light-contact 1.hely

Feigl Ádám: felnőtt -74 kg kick-light 3.hely

Gyöngyösi Máté: felnőtt -84 kg kick-light 3.hely

Rimoczy Roland: felnőtt -84 kg kick-light 2. hely, -89 kg kick-light 3. hely

Cordier Bálint: felnőtt -74 kg kick-light 3. hely

Bodó Balázs: felnőtt -89 kg light-contact 3. hely, kick-light 3. hely

Eredmények

Máthé Attila: kick-light -84 kg 8.hely

Koszogovits Mihály: veterán pointfigting -84 kg III.hely

Eredmények

Dancsó Zoltán: -84 kg I. hely

Koszogovits Mihály: veterán -84 kg III.hely

Eredmények

Bárdosi Sándor: kadett II. kick-light -69 kg II. hely

Pintér Bálint: felnőtt light-contact -74 kg II. hely

Varga Martin: felnőtt kick-light -63 kg I. hely, light-contact II. hely

Feigl Ádám: felnőtt kick-light -69 kg III. hely

Dosztál Dávid: felnőtt kick-light -79 kg III. hely

Kovács Bálint: felnőtt kick-light -89 kg II. hely, light-contact -84 kg II. hely

Máthé Attila: felnőtt kick-light -89 kg I. hely

Dancsó Zoltán: felnőtt light-contact -84 kg I. hely, +94 kg kick-light II. hely

Eredmények

Viszket Borisz: kadett I. light-contact -32kg I.hely

Bolfán Ákos: kadett I. light-contact -37 kg III. hely

Szász Krisztofer: kadett I. light-contact -37 kg II. hely

Bolfán Ádám: kadett I. light-contact -47 kg I. hely

Varga Bence: kadett II. light-contact -52 kg I. hely

Eredmények

Bárdosi Sándor: kadett II. kick-light -69 kg I.hely, light-contact -69 kg III. hely

Farkas Ádám: junior kick-light -94 kg I. hely, light-contact -94 kg II. hely

Pintér Bálint: junior kick-light -74 kg VI. hely

Varga Martin: junior kick-light -63 kg IX.hely, light-contact -63 kg IX.-XVI.hely

Eredmények

Viszket Borisz: Kadet I. -32 kg light-contact 3. hely, kick-light 2. hely

Bolfán Ákos: Kadet I. -32 kg light-contact 1. hely, kick-light 1. hely

Szász Krisztofer: Kadet I. -37 kg light-contact 2. hely, kick-light 1. hely

Bolfán Ádám: Kadet I. -47 kg light-contact 3. hely, kick-light 1. hely

Grünczeisz Patrik: Kadet I. +47 kg kick-light 2. hely

Varga Bence: Kadett II.-47kg light-contact 3.hely, kick-light 3. hely

Viszket Attila: Junior -57 kg light-contact 3. hely, kick-light 3.hely

Szalay Márk: Junior -57 kg light-contact 3. hely, kick-light 3.hely

Varga Martin: Junior -63 kg light-contact 1. hely, kick-light 1. hely

Pintér Bálint: Junior -74 kg light-contact 2. hely, kick-light 2. hely

Farkas Ádám: Junior +94 kg light-contact 1. hely

Eredmények

Varga Martin: junior light-contact -63 kg I. hely

Máthé Attila: felnőtt kick-light -84 kg III. hely

Eredmények

Viszket Borisz: kadett I. -28 kg light-contact II. hely, kick-light II. hely

Bolfán Ákos: kadett I. -32 kg light-contact I. hely, kick-light I. hely

Szász Krisztofer: kadett I. -37 kg light-contact II. hely, kick-light I.hely

Bolfán Ádám: kadett I. -47 kg light-contact I. hely, kick-light I. hely

Varga Bence: kadett II. -47 kg light-contact II. hely, kick-light II. hely

Pintér Bálint: junior -74 kg light-contact II. hely, kick-light II. hely

Varga Martin: junior -63 kg light-contact I. hely, kick-light II. hely, felnőtt kick-light III. hely

Viszket Attila: junior -57 kg III. hely, kick-light II. hely

Kovács Bálint: felnőtt -84 kg light-contact I.hely, kick-light II. hely

Eredmények

Viszket Borisz: kadett 1 -28kg 1.hely
Bolfán Ákos: kadett 1 -32kg 1.hely
Szász Krisztofer: kadett 1 -37kg  1.hely
Bolfán Ádám: kadett 1 -47kg  1.hely
Varga Bence: kadett 2 -47kg  2.hely
Varga Martin: junior -63kg 1.hely, felnőtt -63kg 1.hely
Feigl Ádám: felnőtt  -69kg 3.hely
Dosztál Dávid: felnőtt -79kg 2.hely
Kovács Bálint: felnőtt -84kg 1.hely
Máthé Attila: felnőtt  -89kg 1.hely
Dancsó Zoltán: felnőtt +94 kg 2. hely

Eredmények

Viszket Borisz: C1 -32kg 3.hely

Bolfán Ákos: C1 -32kg 1.hely

Szász Krisztofer: C1-37kg 1.hely

Bolfán Ádám: C1 -47kg 2.hely

Varga Bence: C2 -47kg 4.hely

Szalai Márk: Junior -57kg 4.hely, Felnőtt -57kg 2.hely

Varga Martin: Junior -63kg 1.hely, Felnőtt -63kg 2.hely

Pintér Bálint: Junior -74kg 2.hely, Felnőtt -69kg 3.hely

Cordier Bálint:  Felnőtt -74kg 3.hely

Kovács Bálint: Felnőtt -84kg 2.hely

Dancsó Zoltán: Felnőtt +94kg 1.hely

 

Eredmények

Bolfán Ákos: kadett I. light-c-32kg 3.hely, kicklight-c.-37kg 2.hely

Viszket Borisz: kadett I. light-c -37kg 5.hely, kiclight-c-37kg 3.hely

Szász Krisztofer: kadett I. semi-c -37kg 2.hely , light-c -37kg 2.hely

Bolfán Ádám: kadett I. semi-c -47kg 2.hely, light-c -47kg 1.hely, kicklight-c -47kg 1.hely

Varga Bence: kadett II. light-c -47kg 1.hely, kicklight-c -47kg 2.hely

Bodzer Ádám: kadett II. light-c -57kg 3.hely

Róth Richárd: kadett II. light-c -69kg 2.hely

Czika Mátyás: kadett II. light-c +69kg 3.hely

Varga Martin: junior light-c -63kg 2.hely, kicklight-c -63kg 2.hely

Szalay Márk: junior light-c -63kg 5.hely, kicklight-c -63kg 5.hely

Pintér Bálint:junior light-c -74kg 2.hely

Farkas Ádám: junior light-c +94kg 1.hely, kicklight-c +94kg 1.hely      

Eredmények

Dancsó Zoltán: light-contact -84 kg III. hely

Eredmények

Varga Martin: felnőtt kick-light -63kg 2.hely

Máthé Attila: felnőtt kick-light -84kg  2.hely, kick-light -89kg 1.hely

Kovács Bálint: felnőtt kick-light c.-84kg 7.hely, kick-light -89kg 2. hely 

Kiss Károly: felnőtt kick-light -84kg 3.hely, kick-light -89kg 3.hely 

Pintér Bálint: junior light-contact -69kg 3.hely

Dancsó Zoltán: light-contact -84kg 1.hely

2011

Eredmények

Varga Martin kadett II. -63 kg semi-contact II. hely, light-contact III. hely

Bárdosi Sándor kadett II. -69 kg light-contact II. hely

Eredmények

Dosztál Dávid -74 kg light-contact 1. hely

Bodzer Dániel -69 kg light-contact 6. hely

Kovács Bálint -84 kg light-contact 3. hely

Eredmények

Viszket Borisz gyermek +32 kg semi-contact 5-8. hely, kadett I. light-contact -32 kg 2. hely

Bolfán Ákos kadett I. -37 kg semi-contact 3. hely, light-contact 5-8. hely

Bolfán Ádám kadett I. -47 kg semi-contact 5-8. hely, light-contact 2. hely

Szász Krisztofer kadett I. -37 kg semi-contact 2. hely, light-contact 1. hely

Varga Bence kadett II. -42 kg light-contact 2. hely, kick-light 3. hely

Grünczeisz Patrik kadett I. -47 kg semi-contact 5-8. hely, light-contact 5-8. hely

Varga Martin kadett II. -63 kg light-contact 2. hely, kick-light 1. hely

Bárdosi Sándor kadett II. -69 kg light-contact 2. hely, kick-light 2. hely

Bodzer Dániel junior -69 kg light-contact 3. hely

Dosztál Dávid felnőtt -74 kg kick-light 5-8. hely

Kovács Bálint felnőtt -84 kg kick-light 2. hely

Eredmények

Dancsó Zoltán light-contact -84 kg I. hely

Koszogovits Mihály veterán light-contact -84 kg I. hely

Máthé Attila kick-light -84 kg VII. hely

Eredmények

Verhás Olivér kadett II. -42 kg I. hely

Varga Martin kadett II. -63 kg I. hely

Varga Bence kadett II. -42 kg II. hely

Bárdosi Sándor kadett II. -63 kg II. hely

Máthé Attila felnőtt-84 kg II. hely

Kovács Bálint felnőtt -84 kg III. hely

Eredmények

Dancsó Zoltán: 89kg I. hely

Eredmények

Verhás Olivér kadett II. -42 kg semi-contact 3. hely

Farkas Ádám junior -94 kg light-contact III. hely, +94 kg kick-light III. hely

Varga Martin kadett II. -63 kg semi-contact VIII. hely, light-contact VII. hely

Eredmények

Viszket Borisz gyerek -32kg semi-c 3.hely

Bolfán Ákos gyerek -32kg semi-c 3.hely

Szász Krisztofer kadett 1 -32kg semi-c 2.hely light-c 2.hely

Bolfán Ádám kadett 1 -47kg semi-c 5.hely light-c 5.hely

Grünczeisz Patrik kadett 1 +47kg semi-c 3.hely light-c 3.hely

Varga Bence kadett 2 -42kg light-c 3.hely

Verhás Olivér kadett 2 -42kg semi-c1.hely

Szalay Márk kadett 2 -52kg light-c 3.hely

Varga Martin kadett 2 -63kg light-c 1.hely semi-c 3.hely

Bárdosi Sándor kadett 2  -69kg light-c 5.hely

Czika Mátyás kadett 2 +69kg semi-c 3.hely light-c 3.hely

Király Zsófia kadett 2 -60kg semi-c 2.hely

Verhás Bence junior -63kg semi-c 2.hely

Pintér Bálint junior -69kg light-c 3.hely

Farkas Ádám junior +94kg semi-c 1hely
 

Eredmények

Verhás Olivér kadett II. semi-c. -42 kg II. hely

Farkas Ádám junior light-c. +94 kg I. hely

Bertalan Gábor zöld öv alatti kategória -65 kg light-c. II. hely

Koszogovits Mihály veterán semi-c. -79 kg III. hely

Dancsó Zoltán light-contact -84 kg I. hely, -89 kg I. hely

Eredmények

Viszket Borisz gyermek semi-c -28 kg 3. hely

Bolfán Ákos gyermek semi-c. -32 kg 3. hely, kadett I. -32 kg light-c. 3. hely

Szász Krisztofer kadett semi-c. 32 kg 2. hely, light-c. 1. hely

Bolfán Ádám kadett I. semi-c. -47 kg 5-8. hely, light-c. 3.hely

Grünczeisz Patrik kadett I. semi-c. +47 kg 5-8.hely, light-c. 3. hely

Verhás Olivér kadett II. semi-c. -42 kg 3. hely

Varga Bence kadett II. light-c. -42 kg 3. hely

Varga Martin kadett II. semi-c. -63 kg 1. hely, light-c. 5-8. hely

Király Zsófia kadett II. semi-c. -60 kg 2. hely

Verhás Bence junior semi-c. -63 kg 3. hely, felnőtt semi-c. -63 kg 5-8. hely

Farkas Ádám junior semi-c. +94 kg 1. hely, junior light-c. 1. hely, felnőtt semi-c. 3. hely, felnőtt light-c. 3. hely

Dancsó Zoltán light-c. -84 kg 1. hely

Eredmények

Verhás Olivér kadett II. -42 kg semi-contact II. hely

Varga Martin kadett II. -63 kg semi-contact II. hely, light-contact II. hely

Verhás Bence junior -63 kg semi-contact II. hely, felnőtt -63 kg semi-contact I. hely

Farkas Ádám junior +94 kg semi-contact I. hely, light-contact I. hely, felnőtt +94 light-contact II. hely

Dancsó Zoltán -89 kg semi-contact I. hely

Eredmények

Bolfán Ákos gyermek -32 kg semi-contact 3.hely

Bolfán Ádám kadett I. -47 kg light-contact 2. hely

Grünczeisz Patrik kadett I. -47 kg light-contact 3. hely

Varga Bence kadett II. -42 kg light-contact 3. hely

Verhás Olivér kadett II. -42 kg semi-contact 2 .hely

Verhás Bence junior -63 kg semi-contact 2. hely

Varga Martin kadett II. -63 kg sc. 3. hely, lc. 3. hely

Bodzer Dániel junior -69 kg lc. 3. hely

Bárdosi Sándor kadett II. -69 kg lc. 3. hely

Benes Bence junior -79 kg lc. 2. hely

Czika Mátyás kadett II. +69 kg lc. 3. hely

Király Zsófia kadett II. -60 kg sc. 2. hely

Szász Krisztofer kadett I. -37 kg sc. 5. hely

Eredmények

Dancsó Zoltán -79 kg light-contact I. hely, -84 kg III. hely

Kéri Marcell -84 kg light-contact III. hely

Koszogovits Mihály -79 kg veterán semi-contact III. hely

Bertalan Gábor -63 kg veterán semi-contact II. hely, -60 kg zöld öv alatti kategória light-contact II. hely

2010

Eredmények

 

Verhás Olivér: kadett II. -42 kg semi-contact I. hely

Varga Martin: kadett II. -52 kg semi-contact II. hely

Farkas Ádám: kadett II. +69 kg light-contact II. hely

Verhás Bence: junior -57 kg semi-contact III. hely, felnőtt -57 kg semi-contact III. hely

Eredmények

 

Máthé Attila: -86 kg II. hely

Eredmények

 

Dancsó Zoltán -79 kg V. hely

Koszogovits Mihály veterán -79 kg I. hely

 

Eredmények

Farkas Ádám: kadett II. +69 kg semi-contact II. hely, light-contact I. hely, csapatverseny I. hely

Verhás Olivér: kadett II. -42 kg semi-contact III. hely, light-contact V. hely

Király Zsófia: kadett II. -60 kg semi-contact VII. hely

Szép Adrienn: junior -60 kg light-contact VI. hely

Varga Martin: Kadett II. -52 kg semi-contact IX. hely

Eredmények

 

Szép Adrienn -60 kg III. hely

Kéri Marcell -84 kg I. hely

Dancsó Zoltán -79 kg I. hely

Eredmények

 

Viszket Borisz -28 kg semi-contact II. hely

Bolfán Ákos -32 kg semi-contact II. hely

Szász Krisztofer -32 kg semi-contact II. hely, light-contact II. hely

Varga Bence -42 kg light-contact III. hely

Verhás Olivér -42 kg semi-contact III. hely, light-contact II. hely

Varga Martin -52 kg semi-contact II. hely, light-contact III. hely

Király Zsófia -55 kg semi-contact I. hely

Farkas Ádám +69 kg semi-contact I. hely, light-contact II. hely

Szép Adrienn -60 kg light-contact III. hely

Verhás Bence -57 kg semi-contact III. hely

Czeglédi Imre -74 kg light-contact III. hely  

Eredmények

 

Máthé Attila: -91 kg K1 szabályrendszer II.hely

Eredmények

 

Bertalan Gábor: zöld öv alatti kategória -65 kg light-contact I. hely

Szép Adrienn: junior -60 kg light-contact III. hely

Verhás Olivér: kadett II. -42 kg semi-contact III. hely

Marton Klára: -60 kg light-contact III. hely

Dancsó Zoltán: -79 kg light-contact III. hely  

Eredmények

 

Farkas Ádám: kadett II. +69 kg light-contact I. hely, semi-contact II. hely

Szép Adrienn junior -60 kg light-contact I. hely, felnőtt -60 kg light-contact III. hely

Verhás Bence: junior -57 kg semi-contact III. hely, felnőtt -57 kg semi-contact I. hely

Verhás Olivér: kadett II. -47 kg semi-contact II. hely, light-contact II. hely

Bolfán Ákos:   gyermek -28 kg semi-contact III. hely

Bolfán Ádám: kadett I. -47 kg light-contact III. hely

Varga Martin: kadett II. -52 kg semi-contact III. hely

Verhás Olivér,Varga Martin, Farkas Ádám, Király Zsófia: kadett II. semi-contact csapatverseny III. hely


 

Eredmények

 

Dancsó Zoltán (HUN)- Martin Narvatil (SVK) 2:1-es pontozásos győzelem

Eredmények

 

Bolfán Ákos: gyermek semi-contact -28 kg III. hely

Szász Krisztofer: kadett I. light-contact -32 kg II. hely

Verhás Olivér: kadett II. semi-contact -42 kg II. hely

Varga Martin:  kadett II. semi-contact -52 kg III. hely

Király Zsófia: kadett II. semi-contact -55 kg III. hely, -60 kg III. hely

Farkas Ádám: kadett II. semi-contact +69 kg III. hely, light-contact I. hely

Verhás Bence: junior semi-contact -57 kg III. hely

Szép Adrienn: junior light-contact -60 kg I. hely

Eredmények

 

Varga Martin: kadett II. semi-contact -52 kg III. hely

Eredmények

 

Dancsó Zoltán: light-contact -79kg I.hely

Eredmények

 

Dancsó Zoltán: light-contact -79kg I.hely

Verhás Olivér: kadett II. semi-contact -42kg II.hely, light-contact II.hely

Varga Martin: kadett II. semi-contact -52kg III.hely, light-contact II.hely

Farkas Ádám: kadett II. semi-contact +69kg III.hely, light-contact III.hely

Verhás Bence: junior semi-contact -57kg III.hely, light-contact IV.hely

Szép Adrienn: junior light-contact -60kg III.hely